همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ 304 stainless steel coil ] همخوانی داشتن 398 محصولات.
0.1 میلی متر AISI 904L ورق فولاد ضد زنگ نورد سرد BA Surface1250X2500mm
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 904 لیتر 304 لیتر 316 لیتر |
| ضخامت: | 0.1-0.5 میلی متر |
صفحه ورق فولادی ضد زنگ HL 1.5 میلی متری BA 316L 430 2D 8K 2B برای صفحات Ss ساختمانی
| استاندارد: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200 300 400 |
| ضخامت: | 1.5 میلی متر یا سفارشی |
صفحه ورق استیل ضد زنگ BA Hairline 5.0mm 301 310S 316L 2B JIS ASTM
| استاندارد: | GB JIS ASTM ASME EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 301 304 310S 316L |
| ضخامت: | 5.0 میلی متر |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ سفارشی 0.5 - 500 میلی متر 304 316 309 BA 2B پایان نورد سرد
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | ASTM 304 316 309 |
| ضخامت: | 0.5-500 میلی متر یا اندازه سفارشی |
317 904L ورق فولادی ضد زنگ 16 گیج 2B سطح BA 4x8 آینه 100mm
| استاندارد: | ASTM A240 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 316L 316Ti 317 904L |
| ضخامت: | 0.25-3.0 میلی متر، 3.0-100 میلی متر |
ورق های فولادی ضد زنگ نورد سرد SGS 14ga 3.0mm 202 316 310S برای دیوارهای آشپزخانه
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200/300 |
| ضخامت: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |
ورق فولادی ضد زنگ تیسکو اینوکس نورد سرد 2B فینیش 304 316 321 16 گیج 2000 میلی متر
| نام تجاری: | TISCO، BAOSTEEL، POSCO، JISCO، LISCO |
|---|---|
| استاندارد: | ASME، ASTM، EN، BS، GB، DIN، JIS و غیره |
| مقطع تحصیلی: | 304 316 321 |
کیفیت خوب از TISCO 0.2-3.0mm AISI 430 201 304 316 317 ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 2B فینیش 4*8 فوت
| نام محصول: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM A240 |
| مقطع تحصیلی: | 317,304/ 304L,301S, 316L, 316 |
روکش آینه تزئینی ورق استیل ضد زنگ جلا داده شده 201 316 Pvd Brushed 8K
| تکنیک ها: | سرد کشیده، نورد سرد، نورد گرم. |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200Series/300Series/400Series |
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
316 201 نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ آینه Pvc 1219 X 2440
| تکنیک ها: | سرد کشیده، نورد سرد، نورد گرم. |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200Series/300Series/400Series |
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |

