همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolled stainless steel coils ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
409 430 نوار فولادی ضد زنگ 1.2 میلی متر
| مواد: | AISI 347 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| طول: | 1200-5800 میلی متر یا به عنوان مورد نیاز |
0.1mm - 3.0mm فولاد ضد زنگ 304 آینه سیم پیچ عرض پایان 1000mm - 2000mm
| خواص مغناطیسی: | غیر مغناطیسی یا مغناطیسی |
|---|---|
| طول: | 1000mm-6000mm |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
طناب فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی برای کاربردهای صنعتی
| Payment: | T/T, L/C, Western Union,OA |
|---|---|
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Edge: | Mill Edge/Slit Edge |
AISI 2b شماره 1 ورق فولادی 0.3 میلی متر Sus 201 304 304l 316 316l 321 430 904l 4x8 2205 2507
| سختی: | نرم، نیمه سخت، کامل سخت |
|---|---|
| بندر: | بندر شانگهای |
| تست: | SGS |
ورق های فولادی ضد زنگ 316Ti نورد سرد 4x8 اینچ با سطح 2B
| استاندارد: | ASTM، JIS DIN، GB، AISI |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 316L,316 Ti |
| پایان سطح: | BA / NO.4 / 1D /2D / 2B |
2 میلی متر 22 گیج فولاد ضد زنگ ورق فلز جوش HL 316L 904L 317 نورد سرد 2B
| استاندارد: | JIS G4303، JIS G4311، JIS G4305 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 301L، S30815، 301، 316Ti، 316L، 321، 410S، S32304، 204C2، 425M |
| ضخامت: | 0.12-3.0mm / 4.0-60mm |
ورق استنلس استیل متال تیسکو 14ga 304 316 310S 317 نورد سرد 16 گیج
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| ضخامت: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ سفارشی 0.5 - 500 میلی متر 304 316 309 BA 2B پایان نورد سرد
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | ASTM 304 316 309 |
| ضخامت: | 0.5-500 میلی متر یا اندازه سفارشی |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد Bright 0.4mm - 3mm 430 316 آسیاب
| استاندارد: | ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، BS، ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، En |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 304 316 409L 420 |
| ضخامت: | 0.4mm-3mm برای نورد سرد |
آینه فلزی ورق فولادی ضد زنگ Aisi 0.12mm 201 430 403 316L 2B 8K Plate
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 316L 201 430 403 |
| ضخامت: | 0.12-4.0 میلی متر |

