همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolled stainless steel coils ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
3.0 میلی متر دیوار 304L 316 فولاد ضد زنگ ورق سرد نورد 201 تزئینی مقاوم در برابر خوردگی
| استاندارد: | SS، AISI، JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 304L 316 |
| ضخامت: | 1.0-3.0mm یا سفارشی |
ورق های فولادی ضد زنگ AISI 202 410 420 2B نورد سرد 0.5 میلی متری درجه 201
| استاندارد: | ASTM، DIN، EN، AISI |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| ضخامت: | 2.0-15 میلی متر، 6 میلی متر |
نوارهای فولادی ضد زنگ 3/4 اینچ 1mm 15mm Ss نوار برای مبلمان
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN |
|---|---|
| طول: | 100 میلی متر یک دایره |
| عرض: | 6cm |
ورق SS ASTM 304 نورد سرد HL 8K ورق فولادی ضد زنگ فینیش
| استاندارد: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/304/316L |
| ضخامت: | 0.3-150 میلی متر |
صفحه 40 میلی متری تزئینی ورق نورد سرد فولادی 2B 316
| استاندارد: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 304 310 316 |
| ضخامت: | 20-100 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ ASTM 201 6 میلی متری 430 فلزی با پایان آسیاب 4*8 فوت
| عرض سفارشی: | 1000 میلی متر تا 1500 میلی متر |
|---|---|
| ویژگی: | مقاومت در برابر خوردگی در دمای بالا |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
روکش آینه تزئینی ورق استیل ضد زنگ جلا داده شده 201 316 Pvd Brushed 8K
| تکنیک ها: | سرد کشیده، نورد سرد، نورد گرم. |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200Series/300Series/400Series |
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
ورق های فولادی ضد زنگ مش سوراخ دار ASTM 0.5 میلی متری SS201 SS410 Mirror Polished
| استاندارد: | ASTM، JIS، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| ضخامت: | 0.10mm-15.0mm |
ورق آسانسور استیل ضد زنگ آینه BA 0.5 - 5.0mm 316 420 310S صفحات نورد سرد
| استاندارد: | AISIDIN,EN,ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S |
| ضخامت: | 0.5-5.0mm یا سفارشی |
ورق SS به ضخامت 0.8 میلی متر ورق سرد نورد دوبلکس 430 ضد زنگ ورق آنیل شده روشن
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | SUS 430 |
| ضخامت: | 0.3/0.8 میلی متر |

