همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolling steel ] همخوانی داشتن 684 محصولات.
201 310s 304 316 Astm لوله فولاد ضد زنگ 6 اینچ تزئینی
| سرد کشیده شده: | 1-50 میلی متر |
|---|---|
| شرایط تحویل: | از طریق دریا، با هوا، با قطار، |
| قطر: | 12mm-650mm |
GB JIS 202 نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ
| استاندارد: | ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304/304 لیتر |
| ضخامت: | 0.3-150 میلی متر |
309 UNS ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد S30900 برای مبدل حرارتی
| استاندارد: | AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 309 |
| ضخامت: | 0.3-3.0 میلی متر |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ 310S 309S نورد سرد ورق Inox 420 904L ضخامت 5mm
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| ضخامت: | 0.25mm-15mm یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد ASTM A240 SUS436L درجه 3 میلی متر 2 بعدی برس خورده
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | A240 SUS436L |
| ضخامت: | 1-3 میلی متر، 3-10 میلی متر یا سفارشی |
ورق فولادی گالوانیزه 22 گیج 24 گیج 2 میلی متر G30 ورق 20 گیج نورد سرد
| نام محصول: | ورق گالوانیزه |
|---|---|
| تایپ کنید: | ورق فولادی، ورق فولادی گالوانیزه |
| ضخامت: | 0.2-1.0 میلی متر |
ورق آسانسور استیل ضد زنگ آینه BA 0.5 - 5.0mm 316 420 310S صفحات نورد سرد
| استاندارد: | AISIDIN,EN,ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S |
| ضخامت: | 0.5-5.0mm یا سفارشی |
0.3mm 0.5mm ضخامت 316Ti 304 301 نورد سرد ورق فولاد ضد زنگ روکش آینه
| مواد: | SS 316TI |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
| ضخامت: | 0.3mm-5mm |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد A240 310S دکوراسیون غذا
| استاندارد: | AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | دهه 310 |
| ضخامت: | 0.15-12 میلی متر |
ورق فولاد ضد زنگ نورد سرد برس خورده 3000mm 430 دیوارپوش 24 گیج
| استاندارد: | AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 430 |
| ضخامت: | 0.5-80 میلی متر |

