همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolling steel ] همخوانی داشتن 684 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ ضخیم نورد سرد GB 304 0.3 - صفحه 200 میلی متر
| استاندارد: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/304/316 |
| ضخامت: | 0.3-150 میلی متر |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد Bright 0.4mm - 3mm 430 316 آسیاب
| استاندارد: | ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، BS، ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، En |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 304 316 409L 420 |
| ضخامت: | 0.4mm-3mm برای نورد سرد |
ضخامت 0.1 میلی متر Ss 304 316 310 کویل نوار فولادی ضد زنگ نورد سرد
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-3.0 میلی متر |
| عرض: | 50-500 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ JIS ASTM 304 316 310S با سطح HL
| مواد: | 304 / 304 لیتر / 316 / 316 لیتر / 321 / 309S / 310S / 904L |
|---|---|
| عرض: | 1000/1219/1250/1500 میلی متر |
| طول: | 2000/2438/2500/3000/3048 میلی متر |
سیم پیچ نواری فولاد ضد زنگ با اندازه سفارشی 201 با روکش آینه BA برای تجهیزات مکانیکی
| مقطع تحصیلی: | 200 Series/300 Series/400series |
|---|---|
| طول: | 1000-6000 میلی متر یا سفارشی |
| عرض: | 3mm-2000mm یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ ASTM 201 نورد سرد Inox Ss 1500mm 304 316 409L
| استاندارد: | ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، BS، ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، En |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| ضخامت: | 0.2-3.0 یا بیشتر از 3.0 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد AISI 201 J2 صفحه تخت 1200 میلی متری با خط موی جلا داده شده
| استاندارد: | ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، BS، ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، En |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/31 |
| ضخامت: | 0.2mm-3.0mm |
316 201 نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ آینه Pvc 1219 X 2440
| تکنیک ها: | سرد کشیده، نورد سرد، نورد گرم. |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200Series/300Series/400Series |
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
ورق سوراخ دار فولادی ضد زنگ Aisi 201 4x8 2b Hl Ba به ضخامت 6 میلی متر
| تکنیک ها: | سرد کشیده، نورد سرد، نورد گرم. |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200Series/300Series/400Series |
| ضخامت: | 0.3-3.0 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد AISI 2B فینیش 1219x2438mm 3mm
| مواد: | 434 |
|---|---|
| ضخامت: | 3.0 میلی متر |
| عرض: | 1220 میلی متر |

