همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolling steel ] همخوانی داشتن 684 محصولات.
لوله Gi Tube فولاد گالوانیزه نورد گرم فلزی گرد Sch40 ISO9001
| نام محصول: | لوله Gi |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | ASTM A53 |
| شکل: | مربع / مستطیل / گرد / دیگر |
ورق فولادی ضد زنگ فرز روشن 0.12 - 4.0mm 304 321 202 سطح BA 2B
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 321 202 |
| ضخامت: | 0.12-4.0 میلی متر |
آینه ورق تیسکو کویل فولادی ضد زنگ HL AISI 201 304 316 2B 2.0mm
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| سطح: | Ba/2b/No. Ba/2b/No. 1/No.4/8K/HL 1/No.4/8K/HL |
430 کویل فولاد ضد زنگ 1/2 1/4 اینچ کویل نوار فولادی ضد زنگ نازک 410
| مواد: | SS 305 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| طول: | درخواست مشتری |
کویل فولاد ضد زنگ 316l 1/8 "نوار تقسیم فولاد ضد زنگ 301 316
| مقطع تحصیلی: | 200،300 ، 400 سری |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-10 میلی متر یا به عنوان درخواست |
| طول: | 1200 میلی متر یا به عنوان درخواست |
202 رول کویل فولاد ضد زنگ 20 میلی متر X 3 متر نوار دیواری فولادی ضد زنگ 316
| مقطع تحصیلی: | 200,300,400 سری |
|---|---|
| ضخامت: | به عنوان درخواست |
| طول: | به عنوان درخواست |
کویل فولادی رنگی با عرض 1250 میلی متر
| استاندارد: | AISI، ASTM، BS، GB، JIS، EN و غیره |
|---|---|
| عرض: | 750-1250 میلی متر |
| ضخامت: | 1mm-6mm |
ورق فولاد ضد زنگ کامل سخت 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | Ams5519 Inox Sus301 |
| ضخامت: | 0.15-10.0 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ خاردار 2B فینیش آسیاب SS316 316L 100MM ASTM
| استاندارد: | ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 202 304 316 317 321 310 309 410 420 |
| ضخامت: | 0.15mm-25mm |
SS 201 J3 304 ورق استیل ضد زنگ 8k Hairline Surface In Coil
| استاندارد: | گیگابایت، AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 301L، 304N، 410، 204C3، 316L، 316، 304، 204C2، 304L |
| ضخامت: | 0.28 ~ 3 میلی متر یا سفارشی |

