همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolling steel ] همخوانی داشتن 684 محصولات.
SAE1006 SAE1008 کویل فولادی ملایم نورد سرد
| طول: | به عنوان مورد نیاز |
|---|---|
| سطح: | روغن ، سیاه ، گالوانیزه |
| بسته بندی: | بسته بندی بندر استاندارد |
Tisco 201 310S 3.0mm ورق فولادی نورد سرد در کویل 304 2B Metal Surface 202
| استاندارد: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| ضخامت: | 3.0 -4.0 یا به عنوان درخواست شما |
0.25 میلی متر نورد سرد DIN ورق فولادی ضد زنگ 304 316 310S برای مصارف صنعتی
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ 2D/ 1D |
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
904L ورق فولاد ضد زنگ به حالت سرد 0.5mm Slit Edge
| پس از فروش: | بازپرداخت بدون قید و شرط برای مشکلات کیفیت |
|---|---|
| پوشش سطح: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ 2D/ 1D |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف / لبه آسیاب |
2B 317L ورق فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته صادرات استاندارد |
| تاریخ تحویل: | 7-20 روز بر اساس مقدار |
316 3mm فولاد ضد زنگ سرد رول ورق آسیاب لبه
| درمان سطح: | نورد سرد |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف / لبه آسیاب |
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS |
ورق فولادی ضد زنگ SUS 304 8K TISCO نورد سرد 1.0 میلی متری برای تزئین
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ TISCO |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM A240 |
| مقطع تحصیلی: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 201 |
BA سطح روشن 0.3 میلی متر صفحات فولاد ضد زنگ نورد سرد 201 202 304 316 316L 2B
| نام محصول: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
| مقطع تحصیلی: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
14ga 16ga سرد نورد Ss ورق 2B فینیش 4x8 فلزی 35mm Hairline
| استاندارد: | ASTM A240 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 316L 310S 317 904L 2205 |
| ضخامت: | 0.15-35 میلی متر |
0.5 میلی متر نورد سرد فولاد ضد زنگ ورق Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| استاندارد: | ASTM، AISI، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| ضخامت: | ورق نازک: 0.1mm-3mm ضخامت صفحه: 3mm-16mm اضافی |

