همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolling steel ] همخوانی داشتن 684 محصولات.
ورق فولادی گالوانیزه داغ Z275 Gi Dx51 Zero Spangle Ral رنگ 13.0mm
| نام محصول: | ورق فولادی گالوانیزه گرم |
|---|---|
| تایپ کنید: | ورق مسطح |
| ضخامت: | 0.12-13.0 میلی متر |
صفحه ورق فولادی ضد زنگ HL 1.5 میلی متری BA 316L 430 2D 8K 2B برای صفحات Ss ساختمانی
| استاندارد: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200 300 400 |
| ضخامت: | 1.5 میلی متر یا سفارشی |
317 904L ورق فولادی ضد زنگ 16 گیج 2B سطح BA 4x8 آینه 100mm
| استاندارد: | ASTM A240 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 316L 316Ti 317 904L |
| ضخامت: | 0.25-3.0 میلی متر، 3.0-100 میلی متر |
کویل های فولادی 0.1-2.0 میلی متری PPGI ورق پروفیل رنگی با روکش رنگی Ppgl
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، GB ، JIS ، EN و غیره |
|---|---|
| وزن کویل: | 3-8 تن |
| ضخامت: | 0.1-2.0mm |
ورق کویل فولادی Galvalume ASTM A36 PPGI ضد آب ضد آب
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، GB ، JIS ، EN و غیره |
|---|---|
| عرض: | 750-1250 میلی متر |
| ضخامت: | 1 میلی متر - 6 میلی متر |
ورق فولادی گالوانیزه Ppgi Prepainted In Coil Is 14246 1995 0.40mm-0.80mm
| استاندارد: | AISI، ASTM، BS، GB، JIS، EN و غیره |
|---|---|
| عرض: | 750-1250 میلی متر |
| ضخامت: | 1mm-6mm |
ورق فولادی قلع الکترولیتی 2.0/2.0 پوشش T2/T3/T4/T5 SPCC MR
| نام محصول: | قلع ورق الکترولیتی |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | SPCC/MR/L/D |
| ضخامت: | 0.12-0.6 میلی متر |
ورق فولادی 5.6/5.6 SPTE Tinplate Steel 0.17 Mm 2.0/2.0 for Electronic Component
| نام محصول: | قلع ورق الکترولیتی |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | SPHC-SPHD |
| ضخامت: | 0.12-0.6 میلی متر |
صفحه فولادی گالوانیزه گرم 2 میلی متر ضخامت Dx51d روی زینک 24 26 28 گج
| آلیاژی یا نه: | آلیاژی است |
|---|---|
| تمومش کن: | 2B/BA/HL/NO.4/8K |
| سختی: | نرم، 1/4 سخت، 1/2 سخت، 3/4 سخت، کامل سخت |
Gi Ppgi Ppgl ورق فولاد گالوانیزه فلز حداقل Spangle
| آلیاژی یا نه: | آلیاژی است |
|---|---|
| تمومش کن: | 2B/BA/HL/NO.4/8K |
| سختی: | نرم، 1/4 سخت، 1/2 سخت، 3/4 سخت، کامل سخت |

