همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolling steel ] همخوانی داشتن 684 محصولات.
Invar 4J36 4J50 Nickel Steel Products Strip 4J29 Kovar 4J32 4J33 4J34
| مقطع تحصیلی: | invar36 |
|---|---|
| مواد: | Ni, Fe |
| نوع هادی: | جامد |
لوله فولادی آلیاژی 4J50 UNS K94610 4J29 لوله مویرگی کوار
| مقطع تحصیلی: | آلیاژ دقیق |
|---|---|
| مواد: | 4J50 |
| مقاومت (μΩ.m): | کم |
کویل فولادی گالوانیزه گرم GI فولاد گالوانیزه در کویل Q195
| ظاهر: | اسپنگل یا بدون اسپنگل |
|---|---|
| ضخامت: | 0.15-3 میلی متر |
| رنگ: | نقره اي |
ورق های فولادی ضد زنگ BA جلا داده شده 0.5 میلی متر 201 202J1 310s 904L 4x8ft با گیج 20
| استاندارد: | ASTM، DIN، EN، AISI |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| ضخامت: | 2.0-15 میلی متر، 6 میلی متر |
304 316 کویل فولادی ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی 201 430 409L 410 2205 2507
| کاربرد: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
|---|---|
| خواص مغناطیسی: | غیر مغناطیسی یا مغناطیسی |
| طول: | 1000mm-6000mm |
0.1mm - 3.0mm فولاد ضد زنگ 304 آینه سیم پیچ عرض پایان 1000mm - 2000mm
| خواص مغناطیسی: | غیر مغناطیسی یا مغناطیسی |
|---|---|
| طول: | 1000mm-6000mm |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش Nm400 Nm500 GBT24186 NM600 برای ظروف
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS |
|---|---|
| ضخامت: | 1.0-500 میلی متر |
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |
304 304L 316 Dia 60mm Sanitary Seamless Steel Tube / SS Pipe
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS |
|---|---|
| مواد: | 304 304L 316 |
| طول: | 1500-1000 میلی متر |
کویل فولادی گالوانیزه گرم Gi Q345 کویل فولادی گالوانیزه SGCC Iron
| ظاهر: | اسپنگل یا بدون اسپنگل |
|---|---|
| ضخامت: | 0.15-3 میلی متر |
| رنگ: | نقره اي |
ERW Q345 25 میلی متر لوله فولادی ملایم 1 اینچ X 1 اینچ 2 در X 20 Ft 0.875 "X 0.065" SS400
| استاندارد: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | Q345 |
| شکل: | مربع |

