همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolling steel ] همخوانی داشتن 684 محصولات.
مدل 304 فولادی روشن و مشکی
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت، ماشین آلات و غیره |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| طول: | 1000mm-6000mm |
قطب شکاف 304 سیم پیچ فولاد ضد زنگ محدوده 0.1mm-3.0mm ضخامت
| Corrosion Resistance: | High |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF,EXW |
| Surface: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ Embossed/ Etched |
فولاد ضد زنگ تمام سخت نیمه سخت 301 فولاد ضد زنگ 0.8mm 1.0mm 5Cr15MoV فولاد ضد زنگ برای فروش
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| سطح: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL، پولیش، و غیره |
| عرض: | 600-1500 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
تضمین کیفیت مقاومت در برابر خوردگی بالا سیم کشی فولاد ضد زنگ 1000mm-6000mm طول
| MOQ: | 3 Ton |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Thickness: | 0.1mm-3.0mm |
درجه A36 1008 S235jr Ss400 A387 ورق فولاد کربن 4x8 50 میلی متر ضخیم
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد حمل و نقل |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-20 روز با توجه به مقدار |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
420 استار گرد ضد زنگ ضخامت 0.5mm-100mm
| خدمات پردازش: | برش، خم کردن، حفاری و غیره |
|---|---|
| اندازه: | 2mm-500mm |
| طول: | 1-6 متر |
ورق پایان آینه JIS 410 430 Ss با ضخامت 2.0 میلی متر
| استاندارد: | دین، آیسی |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری Ss 410 430 420,400 |
| ضخامت: | 2.0-3.0 میلی متر |
201 202 317 مواد ساختمانی گرم نوردی از فولاد ضد زنگ 0.5mm ضخامت
| استفاده های ویژه: | ورق فولادی با استحکام بالا |
|---|---|
| قدرت تسلیم: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| استحکام کششی: | (RM/MPa) 520 |
3.5mm-1550mm Astm 201 304 فولاد ضد زنگ سیم پیچ ورق آهن برای تزئین ساختمان سطح 8K
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
|---|---|
| گواهینامه: | ISO، SGS، BV، و غیره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد حمل و نقل |
304 430 قیمت طومار فولاد ضد زنگ 2B BA 4K سطح فولاد ضد زنگ گرمایش طومار فولاد ضد زنگ
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| عرض: | 600-1500 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر، می تواند سفارشی شود |

