همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ decorative stainless steel sheet ] همخوانی داشتن 183 محصولات.
ورق صفحه فولادی ضد زنگ SUS ASTM Ss 430 2B BA Mirror Finished Elevator
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 410 420 430 |
| ضخامت: | 0.3 میلی متر |
سیم پیچ فولادی ضد زنگ سطح آینه برس خورده 4 میلی متر 304 430 201 استفاده برای ورق سقف
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ آینه |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | AISI 316 409 410 420 430 201 202 304L |
| سطح: | Ba/2b/No. 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1D |
ورق موج دار 0.25 میلی متری ورق فولادی ضد زنگ موج آب 316 لیتری برای سقف
| مواد: | 304 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-20 میلی متر |
| عرض: | 12000-2500 میلی متر |
3.0 میلی متر دیوار 304L 316 فولاد ضد زنگ ورق سرد نورد 201 تزئینی مقاوم در برابر خوردگی
| استاندارد: | SS، AISI، JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 304L 316 |
| ضخامت: | 1.0-3.0mm یا سفارشی |
1000 - 2000 میلی متر ورق سرد نورد فولادی لبه آسیاب 304 0.3 - 100 میلی متر
| رنگ: | به عنوان درخواست شما |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS |
| درمان سطحی: | نورد سرد |
سیم پیچ لبه آسیاب 1000 میلی متری فولاد ضد زنگ 2507 316 201
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، EXW |
|---|---|
| طول: | 1000mm-6000mm |
| پس از فروش: | هرگونه مشکل کیفیتی که پس از دریافت کالا پیدا شد، بازپرداخت بدون قید و شرط |
304 316 کویل فولادی ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی 201 430 409L 410 2205 2507
| کاربرد: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
|---|---|
| خواص مغناطیسی: | غیر مغناطیسی یا مغناطیسی |
| طول: | 1000mm-6000mm |
ضخامت 1.2 میلی متر نورد سرد BA سطح 410 ورق فولادی برای سوزن هایپودرمی
| استاندارد: | ASTM، JIS DIN، GB، AISI |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 410/410s/420/430 |
| ضخامت: | 1.2-3 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد JIS Ss 301 316L 304 BA با ضخامت 0.25-2.5 میلی متر
| استاندارد: | EN10088-2، GB3280 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 301 316L 304,300 |
| ضخامت: | 0.25-2.5 میلی متر |
430 نوار فولادی ضد زنگ جلا 0.9mm 150mm 2B سطح Decoiling
| مواد: | AISI 201،304،309S |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200،300 سری |
| طول: | 1500 میلی متر یا به عنوان مورد نیاز |

