همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] همخوانی داشتن 256 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ برس خورده آسیاب 220 - 3000mm 2B AISI 316 316L A240
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 316 316 لیتر |
| ضخامت: | 6/8/9/10/12 میلی متر |
صفحه ورق فولادی ضد زنگ HL 1.5 میلی متری BA 316L 430 2D 8K 2B برای صفحات Ss ساختمانی
| استاندارد: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200 300 400 |
| ضخامت: | 1.5 میلی متر یا سفارشی |
Astm 0.5m - 1.5m A240 فولاد ضد زنگ ورق نورد سرد Inox 321 برای صفحات Ss بویلر
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304,201,316,321,310S |
| ضخامت: | 2mm-20mm یا سفارشی |
ورق های فولادی ضد زنگ نورد سرد SGS 14ga 3.0mm 202 316 310S برای دیوارهای آشپزخانه
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200/300 |
| ضخامت: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |
0.5 میلی متر نورد سرد فولاد ضد زنگ ورق Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| استاندارد: | ASTM، AISI، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| ضخامت: | ورق نازک: 0.1mm-3mm ضخامت صفحه: 3mm-16mm اضافی |
SS Mirror 6mm ورق های فولادی ضد زنگ 0.3mm 2b Finish 202 304 304l Rohs
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 202 304 304l |
| ضخامت: | 0.3mm-120mm |
14ga 202 430 نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ 4x8 2B سطح 2.0mm صفحه Inox
| استاندارد: | JIS G4305-2005 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201,430,304,316,316 Ti, 316L, 321, 410S,904L 2205 |
| ضخامت: | 10-16 گرم |
AISI ASTM نورد سرد 201 فولاد ضد زنگ آینه Ba 8K
| استاندارد: | AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 316/ 316L |
| ضخامت: | 0.3-120 میلی متر |
Mirror 2B BA نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ 1.5mm 1mm 304 316 430 ISO Slit Edge
| استاندارد: | گیگابایت، AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | ASTM 304 316 430 |
| ضخامت: | 0.1-3.0 میلی متر یا به عنوان درخواست |
فرز صفحه ورق فولادی ضد زنگ TISCO Bright 0.35 - 2.50mm 304 316 316L 430
| استاندارد: | ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، BS، ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، En |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 316L 304 201 430 |
| ضخامت: | 0.35-2.50 |

