همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] همخوانی داشتن 256 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد TISCO ASTM 304 316 430 1.5mm 1mm با لبه شکاف
| استاندارد: | گیگابایت، AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | ASTM 304 316 430 |
| ضخامت: | 0.1-3.0 میلی متر یا به عنوان درخواست |
صفحات SS 14 گیج نورد سرد فولاد ضد زنگ 2500x1250
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.4-6.0 میلی متر |
| طول: | 1000-6000 میلی متر |
ورق فولادی 55 میلی متری 55 میلی متری مواد غذایی 316 ASTM A240 TP316
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2mm-55mm |
| طول: | 2000mm-15000mm |
ورق فولاد ضد زنگ AISI 430 NB 1MM 1000X2000 1250X2500
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | EN 1.4511 AISI 430 |
| ضخامت: | 0.1-20 میلی متر |
Astm 410 430 نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ سطح 5.0 میلی متر HL مغناطیسی
| گواهی: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 430 410 |
| ضخامت: | 4.0-12.0 میلی متر |
ورق های فولادی ضد زنگ نورد سرد 0.5 میلی متری ASTM 304 پرس HL برای ظروف آشپزخانه
| استاندارد: | GB JIS ASTM ASME EN |
|---|---|
| فنی: | نورد گرم / نورد سرد |
| پایان: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/نقش برجسته/طلا/رزگلد/طلای سیاه |
0.6 میلی متر ورق فولادی ضد زنگ فرز ورق روشن 0.35 میلی متر 316L 201 430
| استاندارد: | ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، BS، ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، En |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 316L 304 201 430 |
| ضخامت: | 0.35-2.50 |
ورق فولادی ضد زنگ 4ftx8FT نورد سرد 420 201 Plate Mirror HL
| استاندارد: | ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، BS، ASTM، AISI، GB، JIS، DIN، En |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304/301/201/202/316/316Ti/410/420/904L |
| ضخامت: | 0.25-2.0 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ آسیاب POSCO 316 420 430 14ga 10ga 2B سطح 304 1000mm
| استاندارد: | ASTM، AISI، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| ضخامت: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد AISI EN 310s اندازه سفارشی 0.3 - 100 میلی متر ورق دو بعدی
| استاندارد: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304/310s/316 |
| ضخامت: | 0.3-150 میلی متر |

