همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolled stainless steel coils ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ BA ASTM 304 نورد سرد 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 304L 316L 201 |
| ضخامت: | 0.2mm-5.0mm |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 4 میلی متر 4 "X8" Aisi 201 430 403 2B 8K ورق فلزی آینه
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 430 403 |
| ضخامت: | 0.12-4.0 میلی متر |
316L 410 فولاد ضد زنگ کویل فولاد ضد زنگ نورد فولاد ضد زنگ 316 درجه
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN |
|---|---|
| طول: | 1-6 میلی متر یا در صورت لزوم |
| عرض: | 20-2000 میلی متر |
440c 304 کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم 1/2 "OD X 50 Ft
| مواد: | SS 316 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| طول: | درخواست مشتری |
24 سنج فولاد ضد زنگ نورد سرد 304 316l درجه 201 1 میلی متر
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، JIS، AISI، DIN، EN |
|---|---|
| طول: | 10-1000 متر |
| عرض: | 1mm-1000mm |
0.5 میلی متر نورد سرد فولاد ضد زنگ ورق Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| استاندارد: | ASTM، AISI، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| ضخامت: | ورق نازک: 0.1mm-3mm ضخامت صفحه: 3mm-16mm اضافی |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد AISI 304 JIS OEM با سطح Ba
| استاندارد: | AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304/316/316L |
| ضخامت: | 0.5-80 میلی متر |
ورق Inox فولاد ضد زنگ نورد سرد 2B BA 201 202 310 316 14ga
| استاندارد: | JIS، AiSi، ASTM، GB، DIN، EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200/300/400 |
| ضخامت: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد AISI EN 310s اندازه سفارشی 0.3 - 100 میلی متر ورق دو بعدی
| استاندارد: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304/310s/316 |
| ضخامت: | 0.3-150 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد JIS Ss 301 316L 304 BA با ضخامت 0.25-2.5 میلی متر
| استاندارد: | EN10088-2، GB3280 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 301 316L 304,300 |
| ضخامت: | 0.25-2.5 میلی متر |

