همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolled stainless steel coils ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
BA TISCO نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 904L 304L 304 321 316L |
| ضخامت: | 0.1-0.5 میلی متر یا در صورت لزوم |
Mirror 2B BA نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ 1.5mm 1mm 304 316 430 ISO Slit Edge
| استاندارد: | گیگابایت، AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | ASTM 304 316 430 |
| ضخامت: | 0.1-3.0 میلی متر یا به عنوان درخواست |
آینه سرد نورد فولاد ضد زنگ ورق 304 316L 430 نیمه سخت 2B 0.08mm - 3mm
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2mm-6mm |
| مواد: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد BA 2B 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s Mill Edge
| استاندارد: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 321/310s/410/420/430 |
| ضخامت: | 0.12mm-10.0mm |
ورق های فولادی ضد زنگ نورد سرد SGS 14ga 3.0mm 202 316 310S برای دیوارهای آشپزخانه
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200/300 |
| ضخامت: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |
0.1mm 2B BA نورد سرد فولاد ضد زنگ ورق 304 316 100mm برای ساخت و ساز
| استاندارد: | گیگابایت، AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | ASTM 304 304L 316 310 |
| ضخامت: | 0.1-3.0 میلی متر یا به عنوان درخواست |
روکش رول گرم کویل فولاد ضد زنگ 316 نوار فولاد ضد زنگ 2 میلی متر 3 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | 200,300,400 سری |
|---|---|
| طول: | 1500 میلی متر یا در صورت نیاز |
| عرض: | 250 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 3/16 304 ورق فولاد ضد زنگ Aisi 304 BA 3mm 5mm و 6mm
| استاندارد: | JIS ، AISI ، ASTM ، GB ، DIN ، EN ، SUS |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| پایان: | مورد نیاز |
0.25 - 2.5 میلی متر سیم پیچ فولاد ضد زنگ تیسکو نورد سرد 304 316L 201 430 2B
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 316L 201 430 |
| ضخامت: | 0.25-3.0 میلی متر |
آینه ورق تیسکو کویل فولادی ضد زنگ HL AISI 201 304 316 2B 2.0mm
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| سطح: | Ba/2b/No. Ba/2b/No. 1/No.4/8K/HL 1/No.4/8K/HL |

