همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolled stainless steel coils ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ آهن SGS 440c Inox با 5 میلی متر 10 میلی متر
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف آسیاب |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| ضخامت: | 3 تا 100 میلی متر برای نورد گرم |
Astm A677 50a800 سخت بودن سیم پیچ فولادی سرد
| رنگ: | رنگ طبیعی |
|---|---|
| سختی: | نرم، نیمه سخت، سخت |
| مورد: | استاندارد ISO9001 |
ورق 8 میلی متر 1/4 اینچ 1/2 316 فولاد ضد زنگ Astm A240 S31803 ورق 3 میلی متر اس اس 202
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS |
|---|---|
| عرض: | 1240-2000 میلی متر |
| طول: | 1000-6000mm یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ درجه TISCO 12.0 میلی متر SS Plate SS 304 202
| استاندارد: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 202 |
| ضخامت: | 6-12.0 میلی متر یا به عنوان درخواست شما |
3/8 "1/8" 1/2 "1/4" 304 ورق فولاد ضد زنگ 5 میلی متر 6 میلی متر 7 میلی متر 8 میلی متر
| طول: | 5.8m ، 6m یا به عنوان نیاز شما ، 5.8m ، 6m یا به عنوان نیاز شما |
|---|---|
| عرض: | 650-2000mm یا سفارشی |
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ خاردار 2B فینیش آسیاب SS316 316L 6mm ASTM A240
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 316 316 لیتر |
| ضخامت: | 6/8/9/10/12 میلی متر |
201 202J1 310s 904l ورق های فولادی ضد زنگ 0.5mm 4x8ft جلا داده شده با گیج 20
| استاندارد: | ASTM، DIN، EN، AISI |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| ضخامت: | 2.0-15 میلی متر، 6 میلی متر |
0.15 میلی متر AISI 316 فولاد ضد زنگ ورق طلای تزئینی آب موج دار برای پانل دیواری
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201.202.304.316.310S.430.420 |
| ضخامت: | 0.15-3.0 میلی متر |
4.0 میلی متر 201 202 ورق فولادی ضد زنگ ورق SS ورق آینه Pvd
| استاندارد: | JIS AISI SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 202 304 |
| ضخامت: | 0.25-4.0mm یا سفارشی |
تولید کننده بزرگ رول گرم رول سرد 430 BA پایان 1.5mm 201 316 304 رول فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | رول کویل فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
| عرض: | 600-1500 میلی متر، می تواند سفارشی شود |

