همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolled stainless steel coils ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
0.1-12mm سطح Thcik 2b Ba No.4 پهنای کویل فولاد ضد زنگ 1000mm 1219mm 1500mm 1800mm 2000mm
| استفاده های ویژه: | ورق فولادی با استحکام بالا |
|---|---|
| قدرت تسلیم: | (Rp0.2/MPa) 205 |
| استحکام کششی: | (RM/MPa) 520 |
ASTM 201 202 304 304L 310S 316 316L 430 مقاومت در برابر خوردگی
| شناسه سیم پیچ: | 508mm/610mm |
|---|---|
| وزن کویل: | 2-8MT |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف، لبه آسیاب |
ضخامت 1.2 میلی متر نورد سرد BA سطح 410 ورق فولادی برای سوزن هایپودرمی
| استاندارد: | ASTM، JIS DIN، GB، AISI |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 410/410s/420/430 |
| ضخامت: | 1.2-3 میلی متر |
اندازه لباس لبه خشن تراشیدن 304 فولاد ضد زنگ کویل نوار فولاد گرم رول
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت، لوازم خانگی |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| طول: | 1000mm-6000mm |
304 316 عرض 1000mm 1219mm 1500mm No.1 No.4 سیم پیچ فولاد ضد زنگ برای صنعت
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| طول: | 1000mm-6000mm |
1.8-8.0mm ضخامت Q235 Q345 Hr Ms صفحه فولاد کربن گرم نورد نرم ورق فولاد کربن چک شده
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| ازدیاد طول: | 20-25٪ |
Q235b فولاد کربن گرم رولد ورق مربع A36 صفحه فولاد الماس شکل
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| ازدیاد طول: | 20-25٪ |
فولاد ضد زنگ ASTM 2B سطح 3.0mm ضخامت 201 304 316 درجه فولاد ضد زنگ
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| عرض: | 600-1500 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
مدل 300 سری سیم پیچ سرد 201 J1 J2 J3 فولاد ضد زنگ 304 فولاد ضد زنگ
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| عرض: | 600-1500 میلی متر |
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر |
آلیاژ جوش ASTM 2B با ضخامت 3.0mm 201 200series 304 300series
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
| عرض: | 600-1500 میلی متر، می تواند سفارشی شود |

