همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolled stainless steel coils ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
201 304 316 410 درجه گرم رولد سرد رولد ASTM جوش آلیاژ فولاد ضد زنگ
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| سطح: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL، پولیش، و غیره |
| عرض: | 600-1500 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
مدل 200/300/400 سری رولد سرد 1 میلی متر از فولاد ضد زنگ 201 301 304 316 321 2b فولاد ضد زنگ
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| سطح: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL، پولیش، و غیره |
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
سیم پیچ Ss رول 316 5 تن HENGDA سری 300 سیم پیچ سرد 201 J1 J2 J3 فولاد ضد زنگ 304 سیم پیچ فولاد ضد زنگ
| سطح: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL، پولیش، و غیره |
|---|---|
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
Aisi گرم رولد سرد رولد ASTM 201 SS 304 316 309s 310s 430 410 420 3cr12 درجه فولاد ضد زنگ
| سطح: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL، پولیش، و غیره |
|---|---|
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
فولاد ضد زنگ تمام سخت نیمه سخت 301 فولاد ضد زنگ 0.8mm 1.0mm 5Cr15MoV فولاد ضد زنگ برای فروش
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| سطح: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL، پولیش، و غیره |
| عرض: | 600-1500 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
304 430 قیمت طومار فولاد ضد زنگ 2B BA 4K سطح فولاد ضد زنگ گرمایش طومار فولاد ضد زنگ
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| عرض: | 600-1500 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
قطر کویل 50 ′′ X 5/16 ′′ Od رول گرم 304 310S کویل فولاد ضد زنگ
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد حمل و نقل |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-20 روز با توجه به مقدار |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 316 با ضخامت 0.35 میلی متر
| مواد: | 304/316/316L |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-3.0 میلی متر |
| عرض: | 1000mm-4000mm |
صفحات فولادی ضد زنگ 8k 1/4 اینچ 316 به ضخامت 15 میلی متر
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| عرض: | 1240-2000 میلی متر |
| طول: | 1000-6000 میلی متر یا سفارشی |
201/202/301/302/304/304l/310s/316/316l/321/430/430a/309s/2205/2507/2520/430/410/440/904lect سیم پیچ فولاد ضد زنگ
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| طول: | 1000-6000 میلی متر |

