همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolling steel ] همخوانی داشتن 684 محصولات.
ورق های فولادی مقاوم در برابر سایش Ar400 Ar500 NM400 GB NM500 2.0mm نورد گرم
| مقطع تحصیلی: | NM360 NM400 NM450 NM500 NM550 NM600 |
|---|---|
| طول: | 3000mm ~ 12000mm |
| عرض: | 60mm ~ 2000mm |
1.1240 1.1260 65G 65Mn4 66Mn4 65mn نوار فولادی بهار کربن
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| درجه فولاد: | Q195، Q235، SPCC، 65Mn، 40CR، S45C، CK75 .... |
| فنی: | نورد سرد |
لوله لوله مربع فولادی گالوانیزه جوش گرم ASTM Q195 Q235 Q345 75x75
| نام محصول: | لوله لوله مربع فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM، BS، GB، DIN، JIS |
| مقطع تحصیلی: | Q195 Q235 Q345 20# 10# |
عرض 600-1500mm سیم پیچ فولادی گالوانیزه گرم غوطه ور Spangle منظم
| عرض: | 600-1500 میلی متر |
|---|---|
| استحکام کششی: | 270-500 نیوتن بر میلی متر مربع |
| مواد: | فولاد گالوانیزه |
پرایم مارین رولد گرم رولد St52 St52-3 استیل مقاوم به پوشیدن Nm400
| درخواست: | ساخت و ساز، خودرو و غیره |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| طول: | 1000mm-12000mm |
چین Q235 A36 Ss400 الماس مربع Ms ورق فولاد برای تزئینات
| آلیاژی یا نه: | غیر آلیاژی |
|---|---|
| درخواست: | ساخت و ساز، ماشین آلات، کشتی سازی، دیگ، کانتینر و غیره |
| رنگ: | RAL |
Q235 Q345 ورق های الماس از فولاد نرم Hr فولاد کربن
| آلیاژی یا نه: | غیر آلیاژی |
|---|---|
| درخواست: | ساخت و ساز، ماشین آلات، کشتی سازی، دیگ، کانتینر و غیره |
| رنگ: | RAL |
۳۱۶ ۳۱۶ لیتر صفحه فولاد ضد زنگ 4x8
| درمان لبه: | شکاف، گرد، دبر و غیره |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ورق استیل 4x8 |
| بندر: | شانگهای |
ورق های فولادی کربن ASTM A36 نورد گرم با ضخامت 16 میلی متر مورد استفاده برای ساختمان ها
| عرض: | 10-500 میلی متر |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| تکنیک: | نورد گرم |

