همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ cold rolling steel ] همخوانی داشتن 684 محصولات.
نوار فولادی ضد زنگ تزئینی 17-7 Ph 40mm نورد گرم
| مقطع تحصیلی: | DX51D، SGCC |
|---|---|
| ضخامت: | 0.15 میلی متر - 4.00 میلی متر |
| طول: | 1000-6000mm |
AISI Q235 Q245 کویل فولادی گالوانیزه Z275 محصولات GI نورد گرم متوسط سخت
| فن آوری: | نورد سرد و نورد گرم |
|---|---|
| سختی: | مید هارد |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | مقاومت در برابر خوردگی بالا |
لوله های فولادی گالوانیزه با روکش روی لوله مربعی 40x40 توخالی برای ساخت و ساز
| نام محصول: | لوله با روکش روی |
|---|---|
| شکل: | لوله فولادی مربع مقطع توخالی |
| مقطع تحصیلی: | Q235B 20# 10# |
Q235 A36 Ss400 Q345 St52 ورق فولاد کربن فلز داغ 5 میلی متر ضخیم
| درخواست: | ساخت و ساز، کشتی سازی، ماشین آلات، کشتی های تحت فشار |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | آسیاب، شکاف، گرد |
| فرم: | ورق |
ASTM A572 Ms فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز
| آلیاژی یا نه: | غیر آلیاژی |
|---|---|
| درخواست: | ساخت و ساز، ماشین آلات، کشتی سازی، دیگ، کانتینر و غیره |
| رنگ: | RAL |
8k آینه برش شده 4x8 ورق فولاد ضد زنگ 316 316l 304l 304
| درخواست: | ساخت و ساز / دکوراسیون / ظروف آشپزخانه / صنایع شیمیایی |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب / لبه شکاف |
| کد HS: | 7219340000 |
304 304l لوله گرد فولاد نطفه داغ بدون درز
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف یا لبه آسیاب |
|---|---|
| پایان: | انتهای ساده یا انتهای اریب |
| امکانات: | مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت در برابر خوردگی، دوام، سطح صاف |
فولاد ضد زنگ 304 316l لوله فولاد ضد زنگ 63mm 8 اینچ
| سرد کشیده شده: | 1-50 میلی متر |
|---|---|
| شرایط تحویل: | از طریق دریا، با هوا، با قطار، |
| قطر: | 12mm-650mm |
ورق فولاد کربن 4 میلی متر 3 میلی متر Astm A36 1023 1020 1018 1010 ورق فولاد کربن تامین کنندگان
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر |
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |
ورق 8 میلی متر 1/4 اینچ 1/2 316 فولاد ضد زنگ Astm A240 S31803 ورق 3 میلی متر اس اس 202
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS |
|---|---|
| عرض: | 1240-2000 میلی متر |
| طول: | 1000-6000mm یا سفارشی |

