همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ decorative stainless steel sheet ] همخوانی داشتن 183 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ فرز روشن 0.12 - 4.0mm 304 321 202 سطح BA 2B
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 321 202 |
| ضخامت: | 0.12-4.0 میلی متر |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ سفارشی 0.5 - 500 میلی متر 304 316 309 BA 2B پایان نورد سرد
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | ASTM 304 316 309 |
| ضخامت: | 0.5-500 میلی متر یا اندازه سفارشی |
آینه سرد نورد فولاد ضد زنگ ورق 304 316L 430 نیمه سخت 2B 0.08mm - 3mm
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2mm-6mm |
| مواد: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ روشن 0.28mm 201 J3 304 8k Hairline Surface
| استاندارد: | گیگابایت، AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 301L، 304N، 410، 204C3، 316L، 316، 304، 204C2، 304L |
| ضخامت: | 0.28 ~ 3 میلی متر یا سفارشی |
ورق های فولادی ضد زنگ نورد سرد SGS 14ga 3.0mm 202 316 310S برای دیوارهای آشپزخانه
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200/300 |
| ضخامت: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |
ورق استنلس استیل متال تیسکو 14ga 304 316 310S 317 نورد سرد 16 گیج
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| ضخامت: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
14ga 202 430 نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ 4x8 2B سطح 2.0mm صفحه Inox
| استاندارد: | JIS G4305-2005 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201,430,304,316,316 Ti, 316L, 321, 410S,904L 2205 |
| ضخامت: | 10-16 گرم |
ورق های فولادی ضد زنگ نورد مات 2.5 3.0 میلی متری 304 316L 4ftx8FT
| استاندارد: | ASTM A240 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 316 لیتر |
| ضخامت: | 0.25 میلی متر تا 20 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد BA 2B 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s Mill Edge
| استاندارد: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 321/310s/410/420/430 |
| ضخامت: | 0.12mm-10.0mm |
روکش دیواری تزئینی ورق فولادی ضد زنگ 5.0 میلی متری TISCO 430
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 304 430 316L |
| ضخامت: | 0.45-5 میلی متر |

