همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ decorative stainless steel sheet ] همخوانی داشتن 183 محصولات.
201 202 304 316 430 ورق های فولاد ضد زنگ 5mm 6mm ضخامت 4x8 20 Gauge
| اندازه سفارشی: | عرض 100-1500 میلی متر، طول 500-6500 میلی متر |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| کلمه کلیدی: | ورق فولادی ضد زنگ |
2B 317L ورق فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته صادرات استاندارد |
| تاریخ تحویل: | 7-20 روز بر اساس مقدار |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 304 S32750 0.2mm Super Duplex
| تحمل: | -0.75 میلی متر |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 316 410 430 s32750 |
| ضخامت: | 0.2-20 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد ASME Surface 2b BA Satin 0.3mm برای دکوراسیون
| استاندارد: | ASTM A240 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 304 316 430 |
| ضخامت: | 0.25-1.5 میلی متر |
کلاف ورق فولادی ضد زنگ 316L 304L نورد سرد 3mm 1500mm عرض
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 316L 304L |
| ضخامت: | 0.2-3.0 میلی متر |
904L ورق فولاد ضد زنگ به حالت سرد 0.5mm Slit Edge
| پس از فروش: | بازپرداخت بدون قید و شرط برای مشکلات کیفیت |
|---|---|
| پوشش سطح: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ 2D/ 1D |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف / لبه آسیاب |
ورق فولادی 55 میلی متری 55 میلی متری مواد غذایی 316 ASTM A240 TP316
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2mm-55mm |
| طول: | 2000mm-15000mm |
ورق های فولادی ضد زنگ 304 4x8 نورد سرد 2400 میلی متر ضد خوردگی
| استاندارد: | AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 |
| ضخامت: | 0.3-3.0 میلی متر |
روکش آینه تزئینی ورق استیل ضد زنگ جلا داده شده 201 316 Pvd Brushed 8K
| تکنیک ها: | سرد کشیده، نورد سرد، نورد گرم. |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200Series/300Series/400Series |
| ضخامت: | 0.1mm-300mm یا در صورت نیاز |
304 ورق فولاد ضد زنگ 0.3 میلی متر
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر |
|---|---|
| درخواست: | ساخت و ساز/ دکوراسیون/ صنعت/ بشقاب کشتی/ بشقاب ظرف |
| درمان سطح: | نورد سرد |

