همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ flat steel plate ] همخوانی داشتن 138 محصولات.
0.5 میلی متر نورد سرد فولاد ضد زنگ ورق Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| استاندارد: | ASTM، AISI، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| ضخامت: | ورق نازک: 0.1mm-3mm ضخامت صفحه: 3mm-16mm اضافی |
ورق های فولادی ضد زنگ 304 نورد سرد 4x8 ASTM 0.2-8.0mm 2B لهستانی به پایان رسید
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2 تا 8.0 میلی متر |
| طول: | 1200 ~ 6000 میلی متر |
0.3 میلی متر 0.4 میلی متر 0.5 میلی متر 400 سری 2B سطح آینه ورق های فولادی ضد زنگ
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-20 میلی متر یا سفارشی |
| عرض: | 225-250 میلی متر |
Dx51d Dx52d Dx53d Dx54d ورق های سقف فلزی گالوانیزه 6.0mm
| مقاومت در برابر خوردگی: | عالی بود |
|---|---|
| دوام: | عالی بود |
| ازدیاد طول: | 12 تا 30 درصد |
0.3mm 0.5mm ضخامت 316Ti 304 301 نورد سرد ورق فولاد ضد زنگ روکش آینه
| مواد: | SS 316TI |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
| ضخامت: | 0.3mm-5mm |
صفحه ورق استیل ضد زنگ PVD Hairline 301 310S 316L 5.0mm
| استاندارد: | GB JIS ASTM ASME EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 301 304 310S 316L |
| ضخامت: | 5.0 میلی متر |
صفحه ورق فولادی 10 میلی متری 316 لیتری در لبه صاف سیم پیچ 201 202 304
| استاندارد: | GB JIS ASTM ASME EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 202 304 316L |
| ضخامت: | 12.0 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ آسیاب POSCO 316 420 430 14ga 10ga 2B سطح 304 1000mm
| استاندارد: | ASTM، AISI، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| ضخامت: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
کویل نوار فولادی ضد زنگ 2 اینچ SS 201 316 430 درجه ضخامت
| مقطع تحصیلی: | 200 Series/300 Series/400series |
|---|---|
| طول: | 1000-6000 میلی متر یا سفارشی |
| عرض: | 3mm-2000mm یا سفارشی |
سیم پیچ نواری فولاد ضد زنگ با اندازه سفارشی 201 با روکش آینه BA برای تجهیزات مکانیکی
| مقطع تحصیلی: | 200 Series/300 Series/400series |
|---|---|
| طول: | 1000-6000 میلی متر یا سفارشی |
| عرض: | 3mm-2000mm یا سفارشی |

