همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ flat steel plate ] همخوانی داشتن 138 محصولات.
پالت روکش ASTM A29 A29M 04 آلیاژ فولاد 5 میلی متر 10 میلی متر محافظ روی
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS |
|---|---|
| طول: | 1000-4000 میلی متر |
| حمل و نقل: | حمل و نقل دریایی |
5/16 "5/8" 4x8 ورق فولادی ملایم درجه S355 43a 350 250 1.5mm 3mm 5mm 6mm برای پخت و پز
| درجه فولاد:: | s20c |
|---|---|
| تکنیک: | سرد کشیده و نورد گرم |
| خدمات پردازش:: | خم شدن ، برش |
0.1 میلی متر AISI 904L ورق فولاد ضد زنگ نورد سرد BA Surface1250X2500mm
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 904 لیتر 304 لیتر 316 لیتر |
| ضخامت: | 0.1-0.5 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ Baosteel Jisco 3mm 201 304 316 310s 2205 2b Hl Mirror
| استاندارد: | ASME، ASTM، EN، BS، GB، DIN، JIS و غیره |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201, 202, 301, 304, 304L, 316, 316, 316Ti, 309, 310, 317, 321, 409, 410, 420, 430, 904L, |
| ضخامت: | ورق نازک: 0.1mm-3mm ضخامت صفحه: 3mm-16mm ورق فوق العاده ضخیم: 16mm-115mm |
ورق فولادی AR400 AR500 Ar450 AR450F Ar450 نورد گرم
| مقطع تحصیلی: | AR400 |
|---|---|
| طول: | 1-6M یا کویل |
| عرض: | 1000-2500 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ تیسکو اینوکس نورد سرد 2B فینیش 304 316 321 16 گیج 2000 میلی متر
| نام تجاری: | TISCO، BAOSTEEL، POSCO، JISCO، LISCO |
|---|---|
| استاندارد: | ASME، ASTM، EN، BS، GB، DIN، JIS و غیره |
| مقطع تحصیلی: | 304 316 321 |
ورق فولادی گالوانیزه داغ Z275 Gi Dx51 Zero Spangle Ral رنگ 13.0mm
| نام محصول: | ورق فولادی گالوانیزه گرم |
|---|---|
| تایپ کنید: | ورق مسطح |
| ضخامت: | 0.12-13.0 میلی متر |
ورق 8 میلی متر 1/4 اینچ 1/2 316 فولاد ضد زنگ Astm A240 S31803 ورق 3 میلی متر اس اس 202
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS |
|---|---|
| عرض: | 1240-2000 میلی متر |
| طول: | 1000-6000mm یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ AISI 316L 316Ti ورق فولادی ضد زنگ 10 میلی متر گرم
| برش سفارشی: | در دسترس |
|---|---|
| درمان لبه: | شکاف، گرد، دبر و غیره |
| ازدیاد طول: | 46٪ - 50٪ |
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش SSAB 400 BHN 2.0mm - 8.0mm
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5mm-100mm |
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |

