همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ flat steel plate ] همخوانی داشتن 138 محصولات.
GBT24186 NM360 NM400 NM500 Nm450 ورق فولادی 15 میلی متر نورد گرم
| مقطع تحصیلی: | A36 ، SS400 ، Q235B و غیره |
|---|---|
| طول: | 3-12 متر ، 6m-12m یا به عنوان مورد نیاز |
| عرض: | 600-1500 میلی متر |
صفحه فولادی S275 با ضخامت 3 میلی متر کربن برای بازگشت بدون قید و شرط
| پس از فروش: | هر گونه مشکل کیفیت، بازگشت بدون قید و شرط |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-200 میلی متر |
| بسته: | بسته صادرات استاندارد، کت و شلوار برای همه نوع حمل و نقل، یا در صورت نیاز |
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش DIN 1.3401 Mn13 6mm X120Mn12
| مقطع تحصیلی: | منگنز بالا Mn13 |
|---|---|
| طول: | 4-12 متر یا در صورت نیاز |
| عرض: | 1-3 متر یا در صورت نیاز |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 4000 میلی متری صفحات فولادی آلیاژی 34CrNiMo6
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| طول: | 1000-4000 میلی متر |
| حمل و نقل: | حمل و نقل دریایی |
3/8 "1/8" 1/2 "1/4" 304 ورق فولاد ضد زنگ 5 میلی متر 6 میلی متر 7 میلی متر 8 میلی متر
| طول: | 5.8m ، 6m یا به عنوان نیاز شما ، 5.8m ، 6m یا به عنوان نیاز شما |
|---|---|
| عرض: | 650-2000mm یا سفارشی |
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر |
۳۱۶ ۳۱۶ لیتر صفحه فولاد ضد زنگ 4x8
| درمان لبه: | شکاف، گرد، دبر و غیره |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ورق استیل 4x8 |
| بندر: | شانگهای |
BA TISCO نورد سرد ورق فولادی ضد زنگ 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 904L 304L 304 321 316L |
| ضخامت: | 0.1-0.5 میلی متر یا در صورت لزوم |
ورق فولاد کربن 4 میلی متر 3 میلی متر Astm A36 1023 1020 1018 1010 ورق فولاد کربن تامین کنندگان
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر |
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |
BA سطح روشن 0.3 میلی متر صفحات فولاد ضد زنگ نورد سرد 201 202 304 316 316L 2B
| نام محصول: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
| مقطع تحصیلی: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
ورق فولادی گالوانیزه 22 گیج 24 گیج 2 میلی متر G30 ورق 20 گیج نورد سرد
| نام محصول: | ورق گالوانیزه |
|---|---|
| تایپ کنید: | ورق فولادی، ورق فولادی گالوانیزه |
| ضخامت: | 0.2-1.0 میلی متر |

