همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ stainless steel strip coil ] همخوانی داشتن 136 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ BA 316 0.2mm آینه HL 2B
| استاندارد: | ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 304L 316 316L 310s |
| ضخامت: | 0.2-3.0mm یا سفارشی |
میله گرد فولاد ضد زنگ 10 میلی متر 20 میلی متر آلیاژ مس نیکل مونل 400 K500
| مقطع تحصیلی: | مونل 400 |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB |
| اندازه: | 20 تا 200 میلی متر |
3/8 "1/8" 1/2 "1/4" 304 ورق فولاد ضد زنگ 5 میلی متر 6 میلی متر 7 میلی متر 8 میلی متر
| طول: | 5.8m ، 6m یا به عنوان نیاز شما ، 5.8m ، 6m یا به عنوان نیاز شما |
|---|---|
| عرض: | 650-2000mm یا سفارشی |
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر |
ورق موج دار 0.25 میلی متری ورق فولادی ضد زنگ موج آب 316 لیتری برای سقف
| مواد: | 304 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-20 میلی متر |
| عرض: | 12000-2500 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 304 لیتری لبه آسیاب 7 میلی متری 310s
| استاندارد: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 321/310s/410/420/430 |
| ضخامت: | 0.12mm-10.0mm |
ورق های فولادی ضد زنگ نورد سرد JIS 316 304 2B سطح 0.3mm
| استاندارد: | JIS، ASTM، DIN، EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 316 304 |
| ضخامت: | 0.3 میلی متر تا 15 میلی متر |
304 آینه فولاد ضد زنگ پانل های طلا تیتانیوم 2000 میلی متر عرض
| مواد: | 304 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3-20 میلی متر |
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
TISCO 2BA SS سیم پیچ نوار 304 316 430 سیم پیچ ورق فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | طومار ورق فولادی فولادی از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درجه: | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 409, 410, 430 و غیره |
| سطح: | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
۴۰۹ ۴۱۰ ۴۳۰ ۴۲۰ ۴۰۴۰ ۴۰۴۳۰L ۳۱۶ ۳۱۰ نوار کویل فولاد ضد زنگ
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت، ماشین آلات و غیره |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| طول: | 1000mm-6000mm |
316 2B با 2D ضخامت 0.1-3mm Glossy HR SS نوار فولاد ضد زنگ
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| درجه: | 201، 304، 316، و غیره |

