همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ stainless steel strip coil ] همخوانی داشتن 136 محصولات.
CR کویل نورد سرد کویل فولاد 2500mm AISI Gi ورق کویل
| مقطع تحصیلی: | A36 / Q235B |
|---|---|
| تکنیک: | نورد گرم |
| طول: | 6-12 متر یا در صورت نیاز |
ورق فولادی گالوانیزه سرد نورد سرد در کویل SGCC SGCD JIS G3302
| ظاهر: | spangle یا بدون spangle |
|---|---|
| ضخامت: | 0.15-3 میلی متر |
| رنگ: | نقره اي |
SS410 Ss 430 سیم پیچ 0.8 تا 10 میلی متر
| وزن کویل: | 1-25mt |
|---|---|
| استفاده ویژه: | از استیل مقاوم بپوشید |
| طول: | به عنوان درخواست مشتری |
سیم پیچ فولادی الکترو گالوانیزه Baosteel SGCC dx51d Z275 G550 با ضخامت 0.3 میلی متر
| ظاهر: | اسپنگل یا بدون اسپنگل |
|---|---|
| ضخامت: | 0.15-3 میلی متر |
| رنگ: | نقره اي |
SPTE Steel Tinplate Dr7 Dr8 Misprint Electrolytic Bright Square Rectangular 1500mm
| نام محصول: | قلع ورق فولادی روکش |
|---|---|
| مواد: | SPCC، MR، SPTE |
| ضخامت: | 0.2-0.5 میلی متر |
Astm A36 مقاومت فلزی بر ضد خوردگی ورق فولاد کربن
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| ازدیاد طول: | 20-25٪ |
A283 A306 E34-2 A37-2 صفحه آهن سیاه صفحه فولاد کربن سرد
| حاشیه، غیرمتمرکز: | آسیاب، شکاف، گرد |
|---|---|
| طول: | 2000mm-12000mm |
| مواد: | فولاد کربن |
سیم پیچ Ss رول 316 5 تن HENGDA سری 300 سیم پیچ سرد 201 J1 J2 J3 فولاد ضد زنگ 304 سیم پیچ فولاد ضد زنگ
| سطح: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL، پولیش، و غیره |
|---|---|
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
201 304 316 Ss نوار 10mm فولاد ضد زنگ کشیده شده سرد ورق در کویل عرض 1000mm قیمت
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
|---|---|
| شناسه سیم پیچ: | 508mm/610mm |
| وزن کویل: | 3-15MT |
کویل فولادی گالوانیزه مقاوم در برابر خوردگی Az150 G550 Gl SGCC
| روغنی یا بدون روغن: | کمی روغن شده |
|---|---|
| سطح: | روکش گالوانیزه |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | مقاومت در برابر خوردگی بالا |

