همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] همخوانی داشتن 256 محصولات.
201 202J1 310s 904l ورق های فولادی ضد زنگ 0.5mm 4x8ft جلا داده شده با گیج 20
| استاندارد: | ASTM، DIN، EN، AISI |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| ضخامت: | 2.0-15 میلی متر، 6 میلی متر |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ با دقت بالا 201 316 317L 904L ضخامت
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| ضخامت: | 0.15mm-10mm یا سفارشی |
0.6mm 1.5mm 2mm 10mm 201 304 310 316l آینه تزئینی فولاد ضد زنگ صفحه Ss
| سختی: | نرم، نیمه سخت، کامل سخت |
|---|---|
| بندر: | بندر شانگهای |
| تست: | SGS |
2205 2507 Ss صفحه 8k آینه فولاد ضد زنگ ورق فلزی
| سختی: | نرم، نیمه سخت، کامل سخت |
|---|---|
| بندر: | بندر شانگهای |
| تست: | SGS |
ورق فولادی ضد زنگ astm 10mm 3mm 316 1mm 8 'x 4' 316 Ss
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS |
|---|---|
| عرض: | 1240-2000 میلی متر |
| طول: | 1000-6000mm یا سفارشی |
304 ورق فولاد ضد زنگ 0.3 میلی متر
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر |
|---|---|
| درخواست: | ساخت و ساز/ دکوراسیون/ صنعت/ بشقاب کشتی/ بشقاب ظرف |
| درمان سطح: | نورد سرد |
ASTM نورد سرد 304 316 ورق فولادی ضد زنگ 1000 - 6000 میلی متر
| بسته: | بسته صادرات استاندارد |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS |
| پس از فروش: | بازپرداخت بدون قید و شرط برای مشکلات کیفیت |
2B 317L ورق فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته صادرات استاندارد |
| تاریخ تحویل: | 7-20 روز بر اساس مقدار |
904L ورق فولاد ضد زنگ به حالت سرد 0.5mm Slit Edge
| پس از فروش: | بازپرداخت بدون قید و شرط برای مشکلات کیفیت |
|---|---|
| پوشش سطح: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ 2D/ 1D |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه شکاف / لبه آسیاب |
صفحه ورق فولادی ضد زنگ 2D 8K HL 200 BA 2B برای دکوراسیون منزل
| استاندارد: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200 300 400 |
| ضخامت: | 1.5 میلی متر یا سفارشی |

