همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] همخوانی داشتن 256 محصولات.
Tisco 201 310S 3.0mm ورق فولادی نورد سرد در کویل 304 2B Metal Surface 202
| استاندارد: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| ضخامت: | 3.0 -4.0 یا به عنوان درخواست شما |
0.25 میلی متر نورد سرد DIN ورق فولادی ضد زنگ 304 316 310S برای مصارف صنعتی
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ 2D/ 1D |
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
اندازه سفارشی ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 316L با سطح HL
| استاندارد: | AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 316/ 316L |
| ضخامت: | 0.3-200 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد ASTM JIS 1500mm 201 316 En Standard
| استاندارد: | ASTM، AISI، GB، JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| ضخامت: | 0.2-3.0 یا بیشتر از 3.0 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ 316L 904L نورد سرد ورق نازک 0.5mm ضخامت برای ساختمان
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| ضخامت: | 2mm-20mm یا سفارشی |
ضخامت 0.3-3.0mm ورق فولاد ضد زنگ کویل 201/304/430/316 شماره 4 2b 8k
| مواد: | 201، 202، 301، 304، 304L، 309S، 310S، 316، و غیره |
|---|---|
| سطح: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL، پولیش، و غیره |
| ضخامت: | 0.12-0.2 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
ورق های فولادی ضد زنگ 304 نورد سرد 4x8 ASTM 0.2-8.0mm 2B لهستانی به پایان رسید
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2 تا 8.0 میلی متر |
| طول: | 1200 ~ 6000 میلی متر |
ورق فولاد ضد زنگ 304 سرد 0.3mm 1mm 3mm 5mm ضخامت
| سختی: | نرم، نیمه سخت، کامل سخت |
|---|---|
| بندر: | بندر شانگهای |
| تست: | SGS |
0.3mm 0.5mm ضخامت 316Ti 304 301 نورد سرد ورق فولاد ضد زنگ روکش آینه
| مواد: | SS 316TI |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN، SUS |
| ضخامت: | 0.3mm-5mm |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد با ضخامت 0.8 میلی متر درجه 430
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | SUS 430 |
| ضخامت: | 0.3/0.8 میلی متر |

