همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] همخوانی داشتن 256 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 304 S32750 0.2mm Super Duplex
| تحمل: | -0.75 میلی متر |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 316 410 430 s32750 |
| ضخامت: | 0.2-20 میلی متر |
ورق فولاد ضد زنگ کامل سخت 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | Ams5519 Inox Sus301 |
| ضخامت: | 0.15-10.0 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد 304 لیتری لبه آسیاب 7 میلی متری 310s
| استاندارد: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 321/310s/410/420/430 |
| ضخامت: | 0.12mm-10.0mm |
309 UNS ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد S30900 برای مبدل حرارتی
| استاندارد: | AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 309 |
| ضخامت: | 0.3-3.0 میلی متر |
ورق های فولادی ضد زنگ 304 4x8 نورد سرد 2400 میلی متر ضد خوردگی
| استاندارد: | AISI، ASTM |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 |
| ضخامت: | 0.3-3.0 میلی متر |
ورق فولاد ضد زنگ درجه 201 Astm 0.6mm 2b پایان نیمه سخت کروم نیکل
| تکنیک ها: | سرد کشیده، نورد سرد، نورد گرم. |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200Series/300Series/400Series |
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ 310S 309S نورد سرد ورق Inox 420 904L ضخامت 5mm
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| ضخامت: | 0.25mm-15mm یا سفارشی |
201 410 نورد سرد ورق فولاد ضد زنگ 430 ضخامت 6 میلی متر بدون درز
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201 202 304 304L 316 316L 410 430 |
| ضخامت: | 0.15mm-10mm یا سفارشی |
201 304 430 آینه ورق استیل ضد زنگ آب موج 4x8 برای پانل دیوار داخلی
| استاندارد: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 430، 304، 201 |
| ضخامت: | 0.3-3.0 میلی متر |
2 میلی متر 301 304 ورق فولاد ضد زنگ 430 201 ورق نورد سرد مارتنزیتی
| استاندارد: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 301 316 304 |
| ضخامت: | 2.0 میلی متر یا به عنوان درخواست شما |

