همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ hot rolled steel round bar ] همخوانی داشتن 49 محصولات.
420 استار گرد ضد زنگ ضخامت 0.5mm-100mm
| خدمات پردازش: | برش، خم کردن، حفاری و غیره |
|---|---|
| اندازه: | 2mm-500mm |
| طول: | 1-6 متر |
محصول میله گرد فولادی آلیاژی 30 میلی متری 40CrMo 20CrMo 42CrMo4
| مقطع تحصیلی: | ASTM 1045/GB 45/JIS S45C/SS400، ASTM 1045/GB 45/JIS S45C/SS400 |
|---|---|
| استاندارد: | AISI، ASTM، BS، DIN، GB، JIS |
| طول: | 3-12 متر |
محصولات فولادی آلیاژی Hastelloy B-2 میله های گرد آلیاژ نیکل Hastelloy C-22
| مقطع تحصیلی: | نیکل، hastelloy c22 |
|---|---|
| مقاومت (μΩ.m): | پایه |
| قدرت نهایی (≥ MPa): | 690 |
AISI 6mm استیل استیل استیل استیل استیل استیل
| پوشش سطح: | روشن، سیاه، جلا و غیره |
|---|---|
| اندازه: | 2mm-500mm |
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
صفحات فولادی با ضخامت 20 ASTM 5115 نورد گرم با آلیاژ کم کربن با قابلیت جوشکاری خوب
| استاندارد: | AISI، ASTM، BS، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| ضخامت: | 20 میلی متر |
| طول: | 6000 میلی متر |
ضخامت 7-35mm فولاد ضد زنگ تیر H 316 321 904l نورد گرم
| ضخامت: | 4.0mm-8.0mm |
|---|---|
| ضخامت فلنج: | 8 میلی متر - 64 میلی متر |
| عرض فلنج: | 50-400 میلی متر |
میله گرد فولادی ضد زنگ 10 میلی متری SS 430 با روشنایی صیقلی که برای ساخت و ساز استفاده می شود
| مواد: | سری 400 |
|---|---|
| ابعاد: | 10-150 میلی متر |
| طول: | 1-12 متر |
Q235b فولاد کربن گرم رولد ورق مربع A36 صفحه فولاد الماس شکل
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| ازدیاد طول: | 20-25٪ |
1.8-8.0mm ضخامت Q235 Q345 Hr Ms صفحه فولاد کربن گرم نورد نرم ورق فولاد کربن چک شده
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| ازدیاد طول: | 20-25٪ |

