همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ hot rolled steel round bar ] همخوانی داشتن 49 محصولات.
3mm ضخامت 8x4fts کف آج SS 400 ورق تخت فولادی ملایم
| مقطع تحصیلی: | SS400 |
|---|---|
| عرض: | 10 تا 150 میلی متر |
| کاربرد: | ساخت نرده، رنده کردن |
5/16 "5/8" 4x8 ورق فولادی ملایم درجه S355 43a 350 250 1.5mm 3mm 5mm 6mm برای پخت و پز
| درجه فولاد:: | s20c |
|---|---|
| تکنیک: | سرد کشیده و نورد گرم |
| خدمات پردازش:: | خم شدن ، برش |
پالت روکش ASTM A29 A29M 04 آلیاژ فولاد 5 میلی متر 10 میلی متر محافظ روی
| استاندارد: | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS |
|---|---|
| طول: | 1000-4000 میلی متر |
| حمل و نقل: | حمل و نقل دریایی |
Smooth-Bore 2 "1/2" 3/16 "5/16" 1/4 "316l 304 321 316 لوله های فولادی ضد زنگ بدون درز 3/8
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| طول: | 1000-6000mm |
لوله بدون درز فولادی ضد زنگ آستنیتی 22 میلی متری سرد 304 316 321 5 "6" 7 "
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| طول: | 1000-6000mm |
لوله بدون درز SS 310 فولاد ضد زنگ لوله جوش داده شده
| مواد: | سری 300 |
|---|---|
| شکل: | گرد، گرد، مسطح، زاویه، مربع، |
| قطر: | 1 میلی متر تا 400 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ Baosteel Jisco 3mm 201 304 316 310s 2205 2b Hl Mirror
| استاندارد: | ASME، ASTM، EN، BS، GB، DIN، JIS و غیره |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 201, 202, 301, 304, 304L, 316, 316, 316Ti, 309, 310, 317, 321, 409, 410, 420, 430, 904L, |
| ضخامت: | ورق نازک: 0.1mm-3mm ضخامت صفحه: 3mm-16mm ورق فوق العاده ضخیم: 16mm-115mm |
10-30 میلی متر ضخامت ASTM-A36 و Q235 ورق فولادی با کربن بالا
| طول: | به عنوان نیاز |
|---|---|
| سطح: | روغن ، سیاه ، گالوانیزه |
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد بندر |
نوار فولادی بهار نورد سرد 3 میلیمتری تخت نوار فولادی بهار صیقل داده شده
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| درجه فولاد: | Q195، Q235، SPCC، 65Mn، 40CR، S45C، CK75 .... |
| فنی: | نورد سرد |
نوارهای فولادی فنری با ضخامت 0.8 تا 8 میلی متر 65 دقیقه که برای اره برش استفاده می شود
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| درجه فولاد: | Q195، Q235، SPCC، 65Mn، 40CR، S45C، CK75 .... |
| فنی: | نورد سرد |

