همه محصولات
-
ورق استیل ضد زنگ نورد سرد
-
لوله ss بدون درز
-
کویل فولاد ضد زنگ
-
نوار گرد استیل ضد زنگ
-
لوله فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی گالوانیزه
-
ورق فولادی گالوانیزه
-
کویل های فولادی PPGI
-
ورق قلع فولادی
-
لوله مربع فولاد ملایم
-
سیم پیچ های کربن استیل
-
ورق های فولادی کربن
-
صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش
-
ورق فولادی آلومینیوم
-
لوله فولادی مس
-
میله فولادی مس
-
کویل ورق مس
-
پروفیل های فولادی سازه ای
-
جان فیربانکنوار استیل با کیفیت خوب و خدمات منشی فروش بسیار خوب است. مثل این شرکت امیدوارم بتواند دوباره با شما کار کند -
ریکیبا دستور آزمایشی همکاری کنید. خدمات بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب است. کیفیت محصول تضمین شده است و می تواند بازرسی شود -
هاریش کومارأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة، لی فقط لأنهم یشحنون بسرعة، ولکن أیضًا جودة البضائع جیدة، و أتطلع إلی التعاون التالی. -
آتشین اروینخوب ، کیفیت کویل فولاد گالوانیزه خوب است و من نمی بینم که شکسته شده روی آنها وجود دارد. این خوب است -
فلوریاوسرعت حمل و نقل بسیار سریع است و شرایط مورد نیاز می تواند مرا برآورده کند. -
کروماصفحات فولادی ضد زنگ 600 تن 316 لیتر ، تحویل سریع. -
پدرو نگرو مایناگفتگو بسیار دلنشین و حرفه ای بود. همه مشکلات قابل حل است. با این حال، قیمت همچنان کمتر از هدف مورد نظر است. امیدوارم دفعه بعد بتوانیم فرصت همکاری داشته باشیم -
اندرو گرگ - ترکیهاین دومین سفارش است که این شرکت را می خرم، کیفیت بسیار خوبی دارد، مانند کیفیت یوروپور است. ما به همکاری با این شرکت ادامه خواهیم داد. -
Mechile Kilar Chard - Braziورق فولادی 200 تنی در 10 اکتبر 2014 وارد شد، کیفیت بسیار خوب است.، زمان تحویل بسیار سریع است، بسیار خوش شانس است که این کارخانه را پیدا کردیم -
Pongpol Pluemsati-تایلندکیفیت بسیار خوب و زمان تحویل بسیار سریع است، ما می خواهیم تجارت طولانی مدت با این شرکت انجام دهیم
کلید واژه ها [ hot rolled steel round bar ] همخوانی داشتن 49 محصولات.
1.1240 1.1260 65G 65Mn4 66Mn4 65mn نوار فولادی بهار کربن
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| درجه فولاد: | Q195، Q235، SPCC، 65Mn، 40CR، S45C، CK75 .... |
| فنی: | نورد سرد |
316L 410 فولاد ضد زنگ کویل فولاد ضد زنگ نورد فولاد ضد زنگ 316 درجه
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB، DIN، EN |
|---|---|
| طول: | 1-6 میلی متر یا در صورت لزوم |
| عرض: | 20-2000 میلی متر |
صفحه فولاد کربن خفیف Sae 1006 1008 1017 AISI
| حاشیه، غیرمتمرکز: | آسیاب، شکاف، گرد |
|---|---|
| طول: | 2000mm-12000mm |
| مواد: | فولاد کربن |
253Ma فولاد ضد زنگ نوارهای فلزی 316 1.2 میلی متر دوبلکس 2205 2507 254SMO
| مقطع تحصیلی: | سری 400 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.15 میلی متر - 4.00 میلی متر |
| طول: | نیاز مشتری |
430 نوار فولادی ضد زنگ جلا 0.9mm 150mm 2B سطح Decoiling
| مواد: | AISI 201،304،309S |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200،300 سری |
| طول: | 1500 میلی متر یا به عنوان مورد نیاز |
Ss400 Ms کف مربع 2.5mm ضخیم صفحه فولادی مربع برای ضد لغز
| آلیاژی یا نه: | غیر آلیاژی |
|---|---|
| درخواست: | ساخت و ساز، ماشین آلات، کشتی سازی، دیگ، کانتینر و غیره |
| رنگ: | RAL |
Astm A36 مقاومت فلزی بر ضد خوردگی ورق فولاد کربن
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| ازدیاد طول: | 20-25٪ |
ورق فولادی کربنی 3/8 اینچ 4x8 3/4 "1/8" 1/4 "8 میلی متر 6 میلی متر 5 میلی متر ورق فولادی ملایم
| ضخامت: | 5-120 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد کربن |
| تست: | BV/SGS --- متال |
ضخامت 2.5 میلی متر میله های گرد نورد سرد 316L 310S فولاد ضد زنگ
| مواد: | 304/316L/310S |
|---|---|
| ابعاد: | 2.5 میلی متر |
| طول: | 1-6 متر |
3/8 "1/8" 1/2 "1/4" 304 ورق فولاد ضد زنگ 5 میلی متر 6 میلی متر 7 میلی متر 8 میلی متر
| طول: | 5.8m ، 6m یا به عنوان نیاز شما ، 5.8m ، 6m یا به عنوان نیاز شما |
|---|---|
| عرض: | 650-2000mm یا سفارشی |
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر |

